KARMSTOLAR 1 par, empire 1800-tal.

438445. KARMSTOLAR 1 par, empire 1800-tal.

Karmstolar 1 par björk.

Slitage, hål tyg, märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karmstolar 1 par björk.

Slitage, hål tyg, märke.

Antal besök: 1 362