SELBÅGAR samt LOKOR, 14 delar, 1700/1800/1900-tal.

438394. SELBÅGAR samt LOKOR, 14 delar, 1700/1800/1900-tal.

Selbågar 31 - 63 cm.
Längsta lokan ca 72 cm.

Slitage, rost, skador, lagningar, delvis senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Selbågar 31 - 63 cm.
Längsta lokan ca 72 cm.

Antal besök: 870