Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
EVA JANCKE BJÖRK. Blomsterstilleben, akvarell, signerad och daterad 50.
438339. EVA JANCKE BJÖRK. Blomsterstilleben, akvarell, signerad och daterad 50.
32 x 29 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 29 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 316