DALÍ, SALVADOR (1904 FIGUERES - 1989 EBENDA). EFTER. Kom tillbaka, Sulamit.
438312. DALÍ, SALVADOR (1904 FIGUERES - 1989 EBENDA). EFTER. Kom tillbaka, Sulamit.
Litografi på hangjort papper, stämpel Levin & Levine, NY, USA, , 2000 exemplar, hand numrerad, signerad tryck, 66 x 50 cm, proveniens: Franskt förlags upplösning.