DALÍ, SALVADOR (1904 FIGUERES - 1989 EBENDA). EFTER. Kom tillbaka, Sulamit.

438312. DALÍ, SALVADOR (1904 FIGUERES - 1989 EBENDA). EFTER. Kom tillbaka, Sulamit.

Litografi på hangjort papper, stämpel Levin & Levine, NY, USA, , 2000 exemplar, hand numrerad, signerad tryck, 66 x 50 cm, proveniens: Franskt förlags upplösning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus J. Weiner
Antal besök: 1 527