DALÍ, SALVADOR (1904 FIGUERES - 1989 EBENDA). EFTER. Gala`s Castle.

438302. DALÍ, SALVADOR (1904 FIGUERES - 1989 EBENDA). EFTER. Gala`s Castle.

Litografi på handgjort papper, upplaga på 1200 , hand numrerad, tryckt signatur, 65,5 x 50,5 cm,proveniens: Franskt Förlag upplösning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus J. Weiner
Antal besök: 898