MARY SEGERFALK. Blandteknik med assemblage.

4383029. MARY SEGERFALK. Blandteknik med assemblage.

krita, tusch, olja. Signerad samt daterad -93, ca 57 x 40 cm. inkl ram.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 189