SERIETIDNINGAR samt POCKETS, ca 74 st, 1900-tal.

438300. SERIETIDNINGAR samt POCKETS, ca 74 st, 1900-tal.

26 st Kalle Ankas Pocket, Helan & Halvan-Pocket (Pocket Nr 1), Tarzans stora jubileumsbok 4, King Kong, 3 st Fridolf-pockets, 2 st Knasen-pockets, 1 st Åsa-Nisse-pocket, Asterix & Obelix, Fantomen, Lucky Luke, med mera.

Bruksslitage, nötta kanter, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 146