26 st Kalle Ankas Pocket, Helan & Halvan-Pocket (Pocket Nr 1), Tarzans stora jubileumsbok 4, King Kong, 3 st Fridolf-pockets, 2 st Knasen-pockets, 1 st Åsa-Nisse-pocket, Asterix & Obelix, Fantomen, Lucky Luke, med mera.
Bruksslitage, nötta kanter, skador, ej genomgånget.