OKÄND KONSTNÄR. Skulptur / ljusstake, brons, signerad Milo, jugendstil, 2000-tal.

438295. OKÄND KONSTNÄR. Skulptur / ljusstake, brons, signerad Milo, jugendstil, 2000-tal.

Patinerad brons med signatur i gjutningen. Höjd (inklusive sockel) 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 164