CARL OTTO KELLGREN. FOLKE GULLBY och JEAN SKOGLUND, etsningar, 3 st, signerade.

438273. CARL OTTO KELLGREN. FOLKE GULLBY och JEAN SKOGLUND, etsningar, 3 st, signerade.

Etsning numrerad 9/30 "Danssalongen" Carl Otto Kellgren 16,5 x 25,5 cm.
Etsning "Ryggåsstuga" Jean Skoglund 17 x 23 cm.
Etsning 92/125 Folke Gullby 18 x 25 cm.

Passepartout på Skoglund med missfärgning. Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 271