CARL OTTO KELLGREN. FOLKE GULLBY och JEAN SKOGLUND, etsningar, 3 st, signerade.
438273. CARL OTTO KELLGREN. FOLKE GULLBY och JEAN SKOGLUND, etsningar, 3 st, signerade.
Etsning numrerad 9/30 "Danssalongen" Carl Otto Kellgren 16,5 x 25,5 cm.
Etsning "Ryggåsstuga" Jean Skoglund 17 x 23 cm.
Etsning 92/125 Folke Gullby 18 x 25 cm.
Passepartout på Skoglund med missfärgning. Ej examinerade ur ram.