ARMBAND 18k guld med berlocker 14k/18k guld, 1900-tal.

438257. ARMBAND 18k guld med berlocker 14k/18k guld, 1900-tal.

Armband, bissmarck, stämplad Nyströms Sundbyberg 1956, bredd 5 mm, längd ca 20,5 cm.
7 berlocker, 14k samt 18k guld, höjd ca 1 - 2,5 cm.
Vikt ca 21,9 gram.

Bruksslitage. En berlock med datumgravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 21,9 gram.

Antal besök: 419