STOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

438239. STOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Genombruten rygg med balusterbricka. Lös stoppad sits. Skuren dekor. Klädsel av skinn. Kopplad benställning.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 469