LJUSSTAKE, mässing, barock, 1600/1700-tal.

4382266. LJUSSTAKE, mässing, barock, 1600/1700-tal.

Höjd ca 16 cm, fotens diameter 13 cm.

Åldersslitage, fläckar, märken, enstaka småbucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 390