BIBEL, den heliga skrift, 1801.

438218. BIBEL, den heliga skrift, 1801.

Cederholm, tryckt och upplagd av Johan Pehr Lindh.

Åldersslitage, skador på spännet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 746