STOLAR, 3 st, Pyramid, Carl Malmsten.

438203. STOLAR, 3 st, Pyramid, Carl Malmsten.

Mahognyträ.
2 stolar bricksignerade.
Rygghöjd 80cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahognyträ.
2 stolar bricksignerade.
Rygghöjd 80cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 598