SPELDOSA, Reuge Music Schweiz, 1900-tal.

438168. SPELDOSA, Reuge Music Schweiz, 1900-tal.

Med låtarna:
"Faust Waltz" - Ch. Gounod.
"William Tell" - G. Rossini.
"Lullaby" - Joh. Brahms.
"Impromptu (A flat majeur)" - F. Schubert.
Längd 20 cm.
Bredd 13 cm.
Höjd 10 cm.

Bruksslitage, fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med låtarna:
"Faust Waltz" - Ch. Gounod.
"William Tell" - G. Rossini.
"Lullaby" - Joh. Brahms.
Längd 20 cm.
Bredd 13 cm.
Höjd 10 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 717