SERVISDELAR, 96 delar, porslin, "Vinranka", Hackefors, 1900-tal.

438053. SERVISDELAR, 96 delar, porslin, "Vinranka", Hackefors, 1900-tal.

Bestående av: 11 mattallrikar, 12 bordstallrikar, 12 sopptallrikar, 12 dessertskålar, 12 assietter, 10 mindre assietter, 13 kaffekoppar med fat, 1 mockakopp, 1+1+1+1 uppläggningsfat, 1+2 uppläggningsfat med hänklar, serveringsskål, urna, 1 par ljusstakar, 2 såsskålar, 2 udda koppar medföljer.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 917