Bestående av: 11 mattallrikar, 12 bordstallrikar, 12 sopptallrikar, 12 dessertskålar, 12 assietter, 10 mindre assietter, 13 kaffekoppar med fat, 1 mockakopp, 1+1+1+1 uppläggningsfat, 1+2 uppläggningsfat med hänklar, serveringsskål, urna, 1 par ljusstakar, 2 såsskålar, 2 udda koppar medföljer.
Slitage, nagg.
Slitage, nagg.