LJUSSTAKE, "Bukett", Luma, 1900-talets andra hälft.

438040. LJUSSTAKE, "Bukett", Luma, 1900-talets andra hälft.

Fot i plast. Skaft i lackerad metall. Sju ljuspunkter. Höjd ca 57 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage. Ny eldragning krävs.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 552