VAS, näckros blad, stengods, 1900-tal.

4380033. VAS, näckros blad, stengods, 1900-tal.

Höjd 15,5 cm, dia 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15,5 cm, dia 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 130