OKÄND KONSTNÄR. Düren, dat.1930 olja på plywood.

437970. OKÄND KONSTNÄR. Düren, dat.1930 olja på plywood.

Olja på plywood, signerad och daterad, 52cm x 34cm, god ram.

bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

bra skick.

Daniel Meyer Antiquitäten und Auktionen
Antal besök: 1 313