SIDEBOARD, jakaranda, Danmark, 1960-tal.

437968. SIDEBOARD, jakaranda, Danmark, 1960-tal.

Fyra skjutdörrar med bakomliggande låd- samt hyllsektioner. Barskåp med spegelglas samt belysning, spegel med etsad dekor. På fyra raka ben. Brännmärkt Made in Denmark. Medföljande CITES-intyg.
Längd 210 cm.
bredd 44 cm.
Höjd 105 cm.

Bruksslitage, belysning ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 210 cm.
bredd 44 cm.
Höjd 105 cm.

Antal besök: 4 301