ACKE OLDENBURG. ”Miriam, bukett”.

4379283. ACKE OLDENBURG. ”Miriam, bukett”.

Akvarell och gouache på papper, 69,5 x 50 cm. Signerad Acke oldenburg och daterad 24/7 72.

PROVENIENS:
Ur konstnärens kvarlåtenskap.

Pappret är invikt på höger sida. Mindre fläckar och ytsmuts.

Tema

Acke Oldenburg - en säregen bildvärld

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS:
Ur konstnärens kvarlåtenskap.

Tema

Antal besök: 400