2 st glas med silverlock, stämplade JAS Härnösand 1886, diameter ca 5,5 cm.
2 st dosor, stämplade OWK Åbo Q5 samt Nylande, diameter ca 3,5 cm.
Sked, A G Carlberg 1852, längd ca 21,5 cm.
Vikt exkl glas ca 130 gram.
Nagg. Slitage. Gravyrer.
Vikt exkl glas ca 130 gram.
Nagg. Slitage. Gravyrer.