GLASSERVISDELAR, 41 stycken, 1900-tal.

437895. GLASSERVISDELAR, 41 stycken, 1900-tal.

9 glas, höjd 8, diameter 6,5 cm.
9 snapsglas, höjd 10,5 cm.
17 glas, höjd 15 cm, diameter 7 cm.
7 snapsglas med slipad dekor, höjd 9, diameter 4,5 cm.

Bruksslitage.
Enstaka nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 snapsglas, höjd 10,5 cm.

Bruksslitage.
Enstaka nagg kan förekomma.

Antal besök: 481