9 glas, höjd 8, diameter 6,5 cm. 9 snapsglas, höjd 10,5 cm. 17 glas, höjd 15 cm, diameter 7 cm. 7 snapsglas med slipad dekor, höjd 9, diameter 4,5 cm.
Bruksslitage. Enstaka nagg kan förekomma.