SCHUCO KOMMANDO ANNO 2000 vinröd DRGM made in Germany 1930-tal. urverk.

437888. SCHUCO KOMMANDO ANNO 2000 vinröd DRGM made in Germany 1930-tal. urverk.

Längd 14 cm.

Slitage. Urverk fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 14 cm.

Slitage. Urverk fungerar.

Antal besök: 2 701