KASSAAPPARAT, plåt och plast, Imperial, 1900-talets första hälft.

437849. KASSAAPPARAT, plåt och plast, Imperial, 1900-talets första hälft.

Höjd 18 cm
Bredd 13,5 cm
Djup 15 cm.

Bruksslitage
Repor, skav och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm
Bredd 13,5 cm
Djup 15 cm.

Bruksslitage
Repor, skav och märken.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 423