SERVERINGSSKÅP, Delbart.

SERVERINGSSKÅP, Delbart.
4378184. SERVERINGSSKÅP, Delbart.

Höjd ca 165 cm.
Bredd ca 45 cm.
Längd ca 108 cm.

Bruksslitage, samt repor och märken. Se bild. Nyckel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 165 cm.
Bredd ca 45 cm.
Längd ca 108 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 282