HANDDOCKOR, 2 st. Apa "Jocko" och nalle, Steiff, 1900-tal.

437764. HANDDOCKOR, 2 st. Apa "Jocko" och nalle, Steiff, 1900-tal.

Handdockor med höjden 23 cm.

Bruksslitage, nallen ej märkt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handdockor med höjden 23 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 560