VÄSKA. "Britt Guccissima", 2000-tal, Gucci.

437756. VÄSKA. "Britt Guccissima", 2000-tal, Gucci.

Mått ca 38 x 26cm.
Modell 167734.
Serienummer 203998.

Smärre slitage.
Smärre ut och invändiga fläckar.
Två sömmar har släppt på den yttre fickans insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 38 x 26cm.
Modell 167734.
Serienummer 203998.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 226