DRAGSPEL, HOHNER, CORSO.

DRAGSPEL, HOHNER, CORSO.
4377399. DRAGSPEL, HOHNER, CORSO.

Storlek: ca 32x19x31cm.
Medföljande väska.

Bruksslitage, repor, märken, väskans lås anlupna, bälgens hörn anlupna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek: ca 32x19x31cm.
Medföljande väska.

Antal besök: 628