VAS samt FAT, 2 delar, porslin, "Domino", Gunnar Nylund, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

437725. VAS samt FAT, 2 delar, porslin, "Domino", Gunnar Nylund, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

Fatet ca 15x15 cm
Vasens höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fatet ca 15x15 cm
Vasens höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 802