SERVISDELAR, 42 delar, "Gröna Anna", Rörstrand.

437707. SERVISDELAR, 42 delar, "Gröna Anna", Rörstrand.

12 kaffekoppar med fat, 6 tekoppar med fat, 12 assietter, 11 djupa tallrikar och jubileumstallrik, 1978. Kaffekopparnas höjd ca 6 cm. En extra kaffekopp utan fat medföljer.

Smärre bruksslitage. En djup tallrik med nagg samt en med spricka. Två kaffekoppar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 656