ANDERS ZORN. Efter. Litografiskt tryck av etsningar, 9 st.

437696. ANDERS ZORN. Efter. Litografiskt tryck av etsningar, 9 st.

9 st oramade i mapp, yttermått 44 x 29 cm.

Gulnade, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnade, bruksslitage.

Antal besök: 684