4376462. ARBETSBÄNK. Black & Decker, "Workmate Plus 825", trä/stål.
Hopfällbart snickarbänk med två arbetshöjder och justerbar arbetsyta.
Höjd 62-79 cm, bredd 74 cm, djup 61 cm.
Mått hopfälld: ca 84 x 74 x 24 cm.
Bruksslitage. Korrosion, fläckar & repor/märken.