ARNE WALLSTEN. "Höstdag i småland", olja på duk, signerad.

437569. ARNE WALLSTEN. "Höstdag i småland", olja på duk, signerad.

59 x 88,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 88,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 3 633