DUBBELSKRIVBORD, mahogny, 1800/1900-tal.

437553. DUBBELSKRIVBORD, mahogny, 1800/1900-tal.

Centrumlådan ej dubbel, längd 161, bredd 77, höjd 85 cm.

Omfattande slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 703