EDMUND PEDERSEN. Soffbord med kakelskiva 1950-tal, signerad Edmund.

437537. EDMUND PEDERSEN. Soffbord med kakelskiva 1950-tal, signerad Edmund.

Underrede i bok, polykrom kakelskiva.
Längd 111, bredd 55, höjd 55 cm.

Blekt, åldersrelaterade skador och torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 10 014