KARMSTOLAR, Bauhaus stil, 2 stycken, 1900-talets andra hälft.

437532. KARMSTOLAR, Bauhaus stil, 2 stycken, 1900-talets andra hälft.

Stomme i förkromat stålrör och klädsel i svart, troligen, läder
Rygghöjd 73 cm
Bredd 74 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 73 cm
Bredd 74 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 529