SPEGELSKÄNK, 1800-talets andra hälft.

437505. SPEGELSKÄNK, 1800-talets andra hälft.

Fanerat med valnöt. Uppsats med hylla och infällda spegelglas. Två lådor i sarg. Två dörrar med bakomliggande hyllplan. Längd 124. Bredd 55. Höjd 176 cm.

Slitage. Avslag i bakkant. Något slagna dörrar. Torrsprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 974