STEKFAT, 3 st, Sverige samt England, 1800-tal.

437399. STEKFAT, 3 st, Sverige samt England, 1800-tal.

Rörstrand Örbyhus längd 46 cm, Rörstrand läckö längd 39 cm samt royale scenery längd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 758