PALL, Swedish Modern, 1940-tal.

4373653. PALL, Swedish Modern, 1940-tal.

Runda kannelerade ben med mässing avslut.
Höjd ca 45 cm. Bredd ca 48 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 162