MARC CHAGALL, " Marriage " litografi, sign o numr 29/50, 54x42,5cm.

437320. MARC CHAGALL, " Marriage " litografi, sign o numr 29/50, 54x42,5cm.

Mått papper 54 x 42,5 cm, illustration 34 x 25,5 cm
Ram 80 x 66 cm
November 1983
Signerad och numrerad 29/50.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram 80 x 66 cm
November 1983
Signerad och numrerad 29/50.

Antal besök: 3 214