VAS och LOCKURNA, porslin, Kina, 1800 och 1900-tal.

437252. VAS och LOCKURNA, porslin, Kina, 1800 och 1900-tal.

Vas 1900-tal höjd 38 cm.
Lockurna 1800-tal höjd 16 cm.

två små glasyrskador/nagg på vasen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas 1900-tal höjd 38 cm.
Lockurna 1800-tal höjd 16 cm.

Antal besök: 1 738