JOHN-ERIK FRANZÉN. "Ladugårdar på Fylleskog R-holm". Akvarell, signerad JEF och daterad 1992.

437197. JOHN-ERIK FRANZÉN. "Ladugårdar på Fylleskog R-holm". Akvarell, signerad JEF och daterad 1992.

Ca 11 x 17,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

John-Erik Franzén (Född 1942)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 11 x 17,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

John-Erik Franzén (Född 1942)

Antal besök: 1 592