MATSALSGRUPP, 6 delar, rokokostil, Gamla Sverige, Åmells möbler.

437173. MATSALSGRUPP, 6 delar, rokokostil, Gamla Sverige, Åmells möbler.

Bestående av bord och 4 stolar, bordets diameter 120, höjd 73, 1 iläggsskiva á 47 cm, skyltmärkta.

Slitage, repor och märken, en stol med skador, stolar delvis förstärkta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 747