4371687. ÅKGRÄSKLIPPARE, Murray, 11hp 30.
6 klipphöjder
5 växlar
Klippbredd ca 55 cm.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, repor, nött, använt slitage, stolen skadad, växlar kärvar lite, klippaggregat trasigt, olika hjul.
Nyckel/nycklar finns.