ÅKGRÄSKLIPPARE, Murray, 11hp 30.

4371687. ÅKGRÄSKLIPPARE, Murray, 11hp 30.

6 klipphöjder
5 växlar
Klippbredd ca 55 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, repor, nött, använt slitage, stolen skadad, växlar kärvar lite, klippaggregat trasigt, olika hjul.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 klipphöjder
5 växlar
Klippbredd ca 55 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 085