Gåramålning. Bondgård. Olja på duk. Signerad E Hansson och daterad 1926.

43715. Gåramålning. Bondgård. Olja på duk. Signerad E Hansson och daterad 1926.

29x46 cm.

Något smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

29x46 cm.

Något smutsig.

Antal besök: 2 090