MEKANISKA LEKSAKER, 2 st, travekipage, "Arabian" samt cyklande apa, "Boby", Tyskland, 1900-talets mitt.

437094. MEKANISKA LEKSAKER, 2 st, travekipage, "Arabian" samt cyklande apa, "Boby", Tyskland, 1900-talets mitt.

Uppdragbara med nyckel. Kommer i originalemballage.
"Boby", längd 9 cm.
"Arabian", längd 17 cm.
OBS bara en nyckel finns, passar till båda.

Bruksslitage, emballage med hårt slitage och skador, fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Boby", längd 9 cm.
"Arabian", längd 17 cm.

Antal besök: 1 085