FREDRIK FREDRICZOHN. Gåramålning. "The ruin of Royal Casel, Öland". Olja på duk, Signerad F Fredriczohn och daterad 1910.

43708. FREDRIK FREDRICZOHN. Gåramålning. "The ruin of Royal Casel, Öland". Olja på duk, Signerad F Fredriczohn och daterad 1910.

61x91 cm.

Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

61x91 cm.

Mindre färgbortfall.

Antal besök: 738