CARL LJUNGBERG. Gåramålning. "Anders Mårtensson1909 Spjutstorps". Olja på duk. Signerad L Ljungberg -09, Hammenhög.

43707. CARL LJUNGBERG. Gåramålning. "Anders Mårtensson1909 Spjutstorps". Olja på duk. Signerad L Ljungberg -09, Hammenhög.

54x75 cm.

Något smutsig.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

54x75 cm.

Något smutsig.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Antal besök: 2 254