Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gåramålning. Villan. Olja på duk. Signerad Bink.
43706. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gåramålning. Villan. Olja på duk. Signerad Bink.
56x82 cm.
Något smutsig.
Gör en kostnadsfri värdering!
56x82 cm.
Något smutsig.
Garpenhus Auktioner
868