OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gåramålning. Villan. Olja på duk. Signerad Bink.

43706. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gåramålning. Villan. Olja på duk. Signerad Bink.

56x82 cm.

Något smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

56x82 cm.

Något smutsig.

Antal besök: 1 033